HOFO, to je docela dobrý ne?

Tato věta stála za vznikem všeho. Honza, náš nynější CEO se před .. lety rozhodl, že založí tuto produkci. Zkušeností měl dost a protože nabídky přibývaly, nemohl už dělat jen v jednom. A tak vzniklo HOFO. A potom se k tomu přidal další kameraman. A fotograf. A další kameraman. A další – kameraman. A už to jelo.

Začali jsme jako firma specializovat na videa, díky nimž jsme prezentovali Vaši firmu, výrobky, vizi… Ale Vaše požadavky nás nutili se rozrůst.

V dnešním týmu naleznete nadšené kameramany, střihače, pilota,  markeťáky a jednoho kopíka.

Bude nám čest, pokud nám věnujete chvíli a my se Vám na následujících řádcích lépe představíme.

KDO ZA TÍM VŠÍM U NÁS STOJÍ ?

Hofo je produkce mladých a talentovaných lidí ( aspoň si to myslíme 🙂 ) ve spojený se spoustou skvělých profesionálu z oboru Ty nejdůležitější Vám zde ukážeme.

Honza Formánek

Týpek, kterej založil HOFO. Kromě toho, že vede společnost a shání zakázky, stíhá taky natáčet a občas i stříhat. Jak? To nikdo neví

Produkce a střih

info@hofo.cz

Daniela Nekolová

Ta, kterou jsme přijali jen proto, že nám v kolektivu chyběla nějaká holka. A taky proto, že nás nebaví pracovat v PowerPointu. A psát. A mít ve věcech pořádek.

Idea maker – jediná žena

daniela.nekolova@hofo.cz

Nikolas Rigo

Kluk, který chtěl být filmařem už od malička. Svůj první „film“ natočil, když mu bylo 8. Za pomoci stop triku a lego stavebnice

Režie/kamera

crew@hofo.cz

Lukáš Sakala

Ten, kterého najdete v kanclu za PC třeba i ve 4 ráno. Vytvořit dobrou animaci totiž dá sakra práci! Ale výsledek stojí za to.

Animace

lukas.sakala@hofo.cz

Martin Cápal

Týpek, který nám dělá tak pěkný obrázky z natáčení, že vypadají jako ukradené z internetu. Tak to jsou jeho reklmní fotky.

Fotograf

crew@hofo.cz